Tuesday, February 4, 2014

Senarai Peserta (L) Kejohanan Catur SUKIPT 2014 (Keseluruhan)

BIL
NAMA
INSTITUSI
1
THINESH SELVARAJOO
UNIVERSITY NOTTINGHAM MALAYSIA CAMPUS
2
ALI SOBHI ABDELMAWLA ELMAHROUKY
UNIVERSITY NOTTINGHAM MALAYSIA CAMPUS
3
KHOO JIA EN
UNIVERSITY NOTTINGHAM MALAYSIA CAMPUS
4
SHERZOD UMAROV
UNIVERSITY NOTTINGHAM MALAYSIA CAMPUS
5
TAN YIK SHEN
UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
6
SOON YAN WEN
UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
7
SEE KAI LOONG
UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
8
OOI WEI SHEONG
UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
9
Akwa Bin Mahzan
UNIVERSITI TUN ABDUL RAZAK
10
Mohamed Anuardeen Mohamed Yabudeen
UNIVERSITI TUN ABDUL RAZAK
11
Mohamad Azham Firdaus Bin Mohamad Azlan
UNIVERSITI TUN ABDUL RAZAK
12
TAIONE SENIKUTA VUINAKASA SIKIVOU
UNIVERSITI TENAGA NASIONAL
13
AMIR ABDUL HAKIM BIN RAMZANI
UNIVERSITI TENAGA NASIONAL
14
CHAN SHUN SENG
UNIVERSITI TENAGA NASIONAL
15
MUHAMMAD AMIRU AZRI BIN EMRAN
UNIVERSITI TENAGA NASIONAL
16
GEENEISH A/L SIVALINGAM
UNIVERSITI TEKNOLOGI PETRONAS
17
SUNIIL KALI VANAN
UNIVERSITI TEKNOLOGI PETRONAS
18
TOH YEW LEONG
UNIVERSITI TEKNOLOGI PETRONAS
19
RAMONE MIKGAIL KOK
UNIVERSITI TEKNOLOGI PETRONAS
20
MUHAMMAD ALI CHOR
UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA
21
MOHD HAZZAFRI MOHD HAZANI
UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA
22
ABDUL RAHMAN BIN M SAPUAN
UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA
23
IZZUL IMANUDDIN BIN ISHAK
UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA
24
MUHAMMAD KHARILHELMI BIN ROSSELI
UNIVERSITI TEKNOLOGI MALAYSIA
25
HAIKAL BIN NGAH
UNIVERSITI SELANGOR
26
MOHD REDZWAN BIN ABDUL RAHMAN
UNIVERSITI SELANGOR
27
ANAS BIN JAMALI
UNIVERSITI SELANGOR
28
AMMAR BIN HAMIDUN
UNIVERSITI SELANGOR
29
Looi Xin Hao
UNIVERSITI SAINS MALAYSIA
30
Ng Zhan Jian
UNIVERSITI SAINS MALAYSIA
31
Akmal Syazani Bin Ayob Bulganin
UNIVERSITI SAINS MALAYSIA
32
Phua Qian Wen
UNIVERSITI SAINS MALAYSIA
33
Wan Aizuddin Bin Wan Razali
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
34
Tariq Ziad Abdul Razak
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
35
Chek Kin Keuw
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
36
KENNY LEE KUOK PENG
UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
37
MOHAMAD ASYRAF BIN IBRAHIM
UNIVERSITI PENDIDIKAN SULTAN IDRIS
38
LOUIS MALISON GIMIR
UNIVERSITI PENDIDIKAN SULTAN IDRIS
39
DAVEY TIOH
UNIVERSITI PENDIDIKAN SULTAN IDRIS
40
MOHAMAD SHARIL BIN MADLAN
UNIVERSITI PENDIDIKAN SULTAN IDRIS
41
Zeffddy Sipin
UNIVERSITI MALAYSIA SABAH
42
Jeppy Tewelu Bin Asan Kese
UNIVERSITI MALAYSIA SABAH
43
WEE ZHAO LIANG
UNIVERSITI MALAYA
44
LIM KIM SIONG
UNIVERSITI MALAYA
45
MUHAMMAD SYAZWAN ZULKIFLI
UNIVERSITI MALAYA
46
LUM ZHUN HOONG
UNIVERSITI MALAYA
47
Teh Wee Zhun
SUNWAY UNIVERSITY
48
Chan Sheng Yip
SUNWAY UNIVERSITY
49
Low Jun Keat
SUNWAY UNIVERSITY
50
Low Jun Jian
SUNWAY UNIVERSITY
51
MUHAMMAD FAISAL BIN ABDUL KALAMAZAD
POLITEKNIK SELANGOR
52
KANG JIAN XIAN
POLITEKNIK SELANGOR
53
MOHD IRFAN BIN KHAIRIAS
POLITEKNIK SELANGOR
54
MUHD NAJHAN BIN RANI
POLITEKNIK SELANGOR
55
MOHAMAD FAIRUL NAIM BIN NOODIN
POLITEKNIK PAHANG
56
MUHAMMAD ZAIDI ARIF BIN MUSBAH
POLITEKNIK PAHANG
57
MOHAMMAD AMIRUL BIN KHAIRUDDIN
POLITEKNIK PAHANG
58
SYAAHIL HAMID BIN MOHAMAD
POLITEKNIK PAHANG
59
MOHD JURAIZ BIN MOHD ISHAM
POLITEKNIK KELANTAN
60
MOHD SHAFIZUL HELMIE BIN KHARUL ANUAR
POLITEKNIK KELANTAN
61
MUHAMMAD ZULFAHMI HASSAN
POLITEKNIK KELANTAN
62
MUHAMMAD HAZMAN JOHARI
POLITEKNIK KELANTAN
63
LINGARAJ A/L THAMORAN
OASIS COLLEGE
64
LIM EE SONG
NILAI UNIVERSITY
65
Kartik Nair A/L Subramaniam
NILAI UNIVERSITY
66
Fong Chi Tat
NILAI UNIVERSITY
67
GURRAJ SINGH A/L MOHAN SINGH
NILAI UNIVERSITY
68
HENG WEI PING
MAJLIS SUKAN MATRIKULASI MALAYSIA
69
AKIM BIN RAMIN
MAJLIS SUKAN MATRIKULASI MALAYSIA
70
MUHAMMAD AIZAT BIN ZUKEFLE
MAJLIS SUKAN MATRIKULASI MALAYSIA
71
AMIR ARSYAD BIN PADRI
MAJLIS SUKAN MATRIKULASI MALAYSIA
72
Teh Chin Wei
KOLEJ UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
73
Sze Cher Yee
KOLEJ UNIVERSITI TUNKU ABDUL RAHMAN
74
MUHAMMAD FAHIM BIN SAMSUL ANUAR
KOLEJ PROFESIONAL MARA BERANANG
75
MUHAMMAD RUSHAIDI BIN KAMARUDIN
KOLEJ PROFESIONAL MARA BERANANG
76
SYARMINAFIS B ABDUL RAZAK
KOLEJ POLY-TECH MARA BANGI
77
MUHAMMAD IZZAT AFNAN B MUHAMAD SANUSI
KOLEJ POLY-TECH MARA BANGI
78
FARIDZUAN B SAIM
KOLEJ POLY-TECH MARA BANGI
79
Muhammad Nabil Azman Hisham
KOLEJ MULTIMEDIA KUALA LUMPUR
80
WANG YEE CHONG
KBU INTERNATIONAL COLLEGE
81
BIJAN MOHAJER
KBU INTERNATIONAL COLLEGE
82
YAP KUN MING
KBU INTERNATIONAL COLLEGE
83
ONG TZE HOW
KBU INTERNATIONAL COLLEGE
84
AMIR HAMZAH KAMARULZAMAN
INTERNATIONAL ISLAMIC UNIVERSITY MALAYSIA
85
AHMAD FADZIL NAYAN
INTERNATIONAL ISLAMIC UNIVERSITY MALAYSIA
86
FAEZNOR RAZALI
INTERNATIONAL ISLAMIC UNIVERSITY MALAYSIA
87
ALIF YAZIT
INTERNATIONAL ISLAMIC UNIVERSITY MALAYSIA
88
AKMAL BIN ASAHARI
INSTITUT PENDIDIKAN GURU SELANGOR
89
AHMAD ASYRAWI BIN ABD WAHAB
INSTITUT PENDIDIKAN GURU SELANGOR
90
SYED MUHAMMAD ZAHID BIN SYED ABU TALIB
INSTITUT PENDIDIKAN GURU SELANGOR
91
AHMAD LUTFI BIN ADNAN
INSTITUT PENDIDIKAN GURU SELANGOR
92
Hanson Ang Ping Ting
INSTITUT PENDIDIKAN GURU KUALA LUMPUR
93
Chang Jing Khai
HELP COLLEGE OF ARTS & TECHNOLOGY
94
Muhab Kamal
HELP COLLEGE OF ARTS & TECHNOLOGY
95
Rupendra Gengaiah
HELP COLLEGE OF ARTS & TECHNOLOGY

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kejohanan Catur Sukipt Di Facebook